Oczyszczacz powietrza olansi, czyszczenie powietrza, poprawa jakości powietrza wewnętrznego
bieżąca lokalizacja: Dom » Blog » Oczyszczacz wody alkalicznej Osmoza » Masz problemy z maszyną do wody sodowej? Wskazówki eksperckie z lokalnej fabryki producenta wodnego

Masz problemy z maszyną do wody sodowej? Wskazówki eksperckie z lokalnej fabryki producenta wodnego

Liczba wyświetleń:0     Autor:Komercyjny producent dozowników wodnych     Wysłany: 2024-04-30      Źródło:https://www.olansgz.com/

Masz problemy z maszyną do wody sodowej? Wskazówki eksperckie z lokalnej fabryki producenta wodnego

Masz problemy z maszyną do wody sodowej? Wskazówki eksperckie z lokalnej fabryki producenta wodnego

Jeśli tak bardzo pasjonujesz się swoją maszyną do wody sodowej, możesz zapomnieć, że jednostki te mają ograniczenia, dopóki nie opracują pewnych problemów. Dla zagorzałych napojów napiętych wodnych może to być jak koniec świata. Jednak nie, gdy masz niezawodny rynek wtórny Fabryka błyszcząca producenta wody. Wiele marek maszyn do napojów wodnych oferuje obsługę klienta na rynku wtórnym i inne powiązane usługi. W ten sposób upewniają się, że nadal dodajesz „Zhooshes ” do swojej schłodzonej wody i napojów.

  • Producenci maszyn do wody musującej

  • Producenci maszyn do wody musującej

Co to jest błyszcząca maszyna wodna?

Misling Water Machine to urządzenie, które wytwarzało wodę gazowaną. Oznacza to po prostu wodę bąbelkową, która jest uzyskiwana w wyniku połączenia oczyszczonej, schłodzonej wody z pod ciśnieniem dwutlenku węgla. Powstała woda wypełnia się bąbelkami i wyraża dziwny charakter. Jedną z zalet wody gazowanej jest to, że możesz dodać różne smaki i dodatki, aby smakować i poczuć się jak ulubiony napój mineralny. Dzięki tym maszynom możesz łatwo stworzyć pyszne unikalne napoje błyszczące. Wiele firm skorzystało z tych maszyn, tworząc pyszne i ząb.


Problemy z błyszczącą maszyną wodną

Jeśli kiedykolwiek miałeś Sparujący ekspres do wody Przez dość długi czas, gdzieś na drodze, być może napotkałeś pewne problemy z urządzeniem. Problemy te są bardzo powszechne wśród tych gazowanych gazet wodnych, które inni też mieli. Wiele popularnych problemów z maszyną do napojów wodnych doświadcza również inne osoby. Typowy przykład takich problemów obejmuje proste zużycie, które można bardzo łatwo naprawić.Fabryka maszyn musujących: jak rozwiązać kilka typowych problemów z maszyną

Soda Water Machine wykorzystuje unikalny mechanizm wytwarzania wody gazowanej. Mechanizm ten jest wspólny dla wszystkich rodzajów producentów napojów gazowanych niezależnie od marki. Jeśli masz kilka typowych problemów z swoimi maszynami, to te eksperckie wskazówki od lokalnego Brastring Water Machine Fabryka pomoże ci wrócić do ponownego cieszenia się napojami! Niektóre typowe problemy maszyny obejmują:

Brastring Water Machine przecieka lub przepełnia: Jeśli twój producent napojów gazowanych jest przepełniony lub przecieka, może to być bardzo trudne do poradzenia sobie. Na szczęście jest to bardzo powszechny problem z wieloma innymi markami tej maszyny. Te przepełnienia i wycieki są zwykle spowodowane procesem dwutlenku węgla w urządzeniu. Można to naprawić po prostu. W tym przypadku wskazówką ekspercką jest zlokalizowanie tego punktu wycieku lub przepełnienia.


Wycieki CO2: Jeśli kiedykolwiek miałeś twórcę napojów gazowanych przez znacznie długi czas, odkryjesz, że wycieki CO2 są częstym problemem z tymi urządzeniami. Ten wyciek CO2 zwykle występuje w punkcie początkowym zaworu, gdzie masz połączenie między dyszy dozowcą a kanistrem CO2. W większości przypadków te wycieki CO2 mają proste rozwiązania - zwykle są one naprawiane poprzez przekręcenie luźnego zaworu z powrotem do jego poprzedniej pozycji. Z drugiej strony można mieć inne problemy z upływem z przodu dyszy. Niektóre inne wycieki mogą być spowodowane wyciekiem wody z butelki w maszynie. W niektórych przypadkach masz butelkę, która nie ma wymaganego rozmiaru, jak w maszynie dla takich butelek. W takich przypadkach może zapobiec dwutlenku węgla, które może powodować przepełnienie i wycieki.


Słabe nasycenie z powodu wycieków z węża powietrznego: Makerzy sody mogą również mieć inne ukryte wycieki. Jedynym sposobem na wykrycie tego jest to, że zauważysz, że twoje napoje są słabo gazowane i nie mają odpowiedniego poziomu karbonizacji. W tym momencie możesz otworzyć tylną część maszyny. Jeśli występuje głośny syczący hałas, oznacza to, że występuje problem z wąż powietrznym maszyny. Jednak po otwarciu maszyny możesz mieć trudności z znalezieniem tego węża powietrznego. Wąż powietrzny jest zwykle ukryty, ponieważ znajduje się w wkładu CO2 i działa jak połączenie między dyszy CO2 a maszyną. Ten wąż pomaga dostarczyć CO2 do maszyny. Możesz łatwo wymienić lub ponownie ponowić ten wąż. Odpowiedni zamiennik można znaleźć w wielu lokalnych sklepach i sklepach.


Maszyna nie jest w stanie wody węglanowej: W niektórych innych przypadkach możesz mieć poważne problemy z wodą gazowaną. Jest to zwykle problem dla producenta napojów gazowanych. Zwykle zdarza się, gdy kanister CO2 zostanie zepsuty lub uszkodzony. W innych przypadkach błąd producenta może spowodować ten rodzaj problemu. Producent może nieprawidłowo lub słabo złożyć produkt - co może powodować wpływ karbulatyzacji. Kiedy tak się dzieje, oznacza to, że wyciek może pochodzić z niewłaściwie uszczelnionego zaworu, który łączy maszynę z kanistrem. Jako prosty problem, możesz łatwo naprawić ten problem. Aby rozwiązać ten problem, przejdź do tyłu maszyny i otwieraj go. Naciśnij przycisk do nasykaniacznictwa i spróbuj słuchać wszelkich syków pochodzących z zaworu. Jeśli masz ten problem, możesz to rozwiązać na trzy możliwe sposoby:

  • Sprawdź i dostosuj podkładki

  • Problemem może być zawór maszyny

  • Sprawdź dwa razy, aby upewnić się, że poprawnie skręciłeś zawór


Wycieki dyszy w maszynie: Dysza nasycona dwutlenkiem węgla jest kluczowym elementem w twórcy sody. Jest również podatny na wycieki podczas działania maszyny. Jeśli tak jest, zauważysz to natychmiast. Ten wyciek zwykle dzieje się przed maszyną. Oznacza to, że będzie miał wyższy, słyszalny syk - co powie ci, że coś jest nie tak z twoją jednostką. Jeśli zauważysz wyciek podczas nasycania wody, może to zwiększyć poziom nasycenia nasyconego i wytwarzać wodę o bardzo wysokim stężeniu CO2. Z tego powodu możesz zauważyć, że twój cylinder gazowy CO2 jest wyczerpany szybciej niż zwykle.


Wyciek wody: Twój Muchliwy dozownik wody może również mieć wycieki wody jako problem. Po umieszczeniu butelki pod dyszą nasycenia dwutlenkiem węgla mogą wystąpić wycieki zimnej wody. Pierwszym rozwiązaniem tego problemu jest to, że butelka może nie pasować do maszyny. Zwykle dzieje się tak, jeśli nie używasz odpowiednich butelek Muchliwy dozownik wody. Aby zapewnić prawidłowe nasycenie dwutlenku węgla, musisz użyć odpowiednich butelek przeznaczonych do maszyny do wody sodowej.

  • Producenci maszyn do wody musującej

  • Producenci maszyn do wody musującej

Więcej informacji na temat wskazówek ekspertów od lokalnego Fabryka błyszcząca producenta wody, możesz złożyć wizytę w Olansi pod adresem https://www.olansgz.com/quality-control-process-at-olansi-sparling-water-factory/ po więcej informacji.


Artykuł oryginalny: https://www.olansgz.com/having-issues-with-your-soda-water-machine-expert-tips-from-your-local-sparkling-water-maker-factory/


Produkty powiązane

O OLANSI
Olansi Healthcare Co., Ltd jest profesjonalnym producentem oczyszczaczy powietrza, wody wodorowej, oczyszczaczy wody itp. Produktów zdrowotnych, z ponad 12-letnim doświadczeniem od 2009 roku w Guangzhou w Chinach. 60 000 m2 własnej fabryki form wtryskowych, własnej fabryki filtrów, własnej fabryki form, własnej fabryki montażu! Profesjonalne laboratorium o powierzchni 600 metrów kwadratowych, zespół badawczo-rozwojowy 30 inżynierów. Jesteśmy profesjonalni w ODM, usługach OEM! 3000 sztuk dziennie zdolności produkcyjnej! 100% test starzenia do masowej produkcji! Certyfikat CE, CB, RoHs, SASO, CQC, CCC i certyfikat ISO 9001: 2008!
Skontaktuj się z Olansi.
KątBuidling 1, No.1 Haiyi Street, Lanhe Town, District Nansha, Guangzhou, Chiny
0086-15915736889.
daniel@olansgz.com
Copyright © 2021. Olansi Healthcare Co., Ltd. Polityka prywatności